Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Védské centrum pro kvalitnější život

Naším posláním je pomocí Védské Meditace a Védského pohledu na svět obohatit životy co nejvíce lidí. Z kurzovného financujeme provoz Védského centra a šíření jeho poslání. Udělujeme stipendia na kurzovné pro zájemce ve finanční tísni a děti meditátorů a neziskovky učíme meditaci zdarma.

Tomáš Reinbergr

Podnikatel, sportovec, fitkouč a dlouholetý meditátor. Založil VAŠI LIGU - největší amatérskou ligy v ČR. Má ženu a dítě a věnuje se mimo jiné i šíření vědomého sportu.

“Védská Meditace je jeden z mých nejlepších životních objevů. Zlepšila mi zdraví a dodala energii do podnikání, sportu i osobního života. Rád bych tímto projektem pomohl co nejvíce lidem obohatit si život ve všech směrech.”

Tomáš se narodil v roce 1983 v Nymburku a vyrůstal nedaleko Mladé Boleslavi. Od roku 2007 provozuje VAŠI LIGU, největší amatérskou ligu v ČR. Postupně zjistil, že materiálno mu nikdy nedodá trvalou spokojenost, a tak začal hledat uvnitř. V roce 2012 potkal Tima a začal meditovat. Od té doby je se svým životem výrazně spokojenější, stejně jako se zlepšily jeho vztahy s lidmi. Je zdravější a lépe se mu daří i v podnikání.

Pět let podnikal i v pokeru a založil jeden z největších pokerových klubů v ČR. V roce 2014 ho prodal a začal se více věnovat šíření Védské Meditace a také koučinku. Na svém webu nabízí pomoc se stravou a životosprávou jako tzv. Fitkoučink a také jiný přístup ke sportu, tzv. vědomý sport.

Více o Tomášovi

Tim Mitchell

Australan, který zasvětil vyučování Védské Meditace celý život. Medituje přes 40 let a přednáší po celém světě. Také je odborníkem na ajurvédu a vynikajícím ajurvédským kuchařem.

“Védská Meditace mi pomáhá v průběhu celého mého pestrého života. Dnes je mým největším potěšením tuto techniku učit a vidět ten překvapený a nadšený výraz lidí po první meditaci.”

Tim se narodil v roce 1954 a strávil velkou část života na mořích po celém světě jako námořník a renovátor lodí. Více než 20 let studuje Ajurvédu, indický léčebný systém starý několik tisíc let. Také je vynikajícím Ajurvédským kuchařem a odborníkem na zdravé jídlo a zdravý životní styl. Zároveň je učitelem dynamické jógy. Jeho největším posláním je ale předávání techniky Védské Meditace, kdekoli na světě je to třeba. Kromě jižní Ameriky a Afriky působil Tim již na všech kontinentech. Do ČR jezdí pravidelně několik let a s pomocí Terezky Cíchové u nás naučil meditovat již několik set lidí.

Více o Timovi

Přijďte na přednášku zdarma!

Co je to stres? Kde se ukládá a proč je zabijákem dnešní doby? A jak nám v jeho odbourání pomáhá právě meditace?

Přijďte si poslechnout Tima Mitchella, který vás překvapí spoustou zajímavých vědeckých poznatků a představí vám Védskou Meditaci.

Sami se tak můžete zdarma a nezávazně rozhodnout, jestli je meditace pro vás to pravé, nebo ne. Těšíme se na vás!

Chci na přednášku zdarma