Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Conscious club

Conscious club je společenský večer, který v sobě spojuje dobré jídlo, kulturní zážitek, skupinovou meditaci a přednášku zajímavého řečníka. Jedná se o jedinečné spojení zábavy a rozšířování obzorů. Koná se přibližně každé dva měsíce v některém divadle či kinosále v Praze. Je určen pro úspěšné, moderní lidi, kteří se zajímají o růst vlastního i kolektivního vědomí. Můžete se zúčastnit, ať už používáte jakoukoliv meditační techniku, i pokud vůbec nemeditujete.

Pro tyto večery jsme se inspirovali v Austrálii, kde je Timovi kolegové velmi úspěšně pořádají již několik let.

Proč navštívit Conscious club?

 • Poznejte lidi se stejným smýšlením a se stejnými zájmy.
 • Vyzkoušejte si hluboké a blahodárné účinky skupinové meditace.
 • Vychutnejte si výborné vegetariánské jídlo a dezert.
 • Přijďte, ať už meditujete jakkoliv - a pokud nemeditujete vůbec, také nevadí!
 • Užijte si umělecké vystoupení a nechte se inspirovat zajímavou přednáškou.
 • Praha přináší CC jako první v Evropě. Nově vzniká také v USA a Británii.

Jak probíhá typický Conscious club večer?

 • 18-19 hod

  Scházíme se postupně ve foyer

  • Dostáváme lehké teplé jídlo v recyklovatelné krabičce, která nám umožňuje pohodlně jíst a zároveň se družit s ostatními účastníky.
 • 19-20 hod

  Přesunujeme se do sálu, kde si poslechneme úvodní slovo

  • Shlédneme krátký film na inspirativní téma.
  • Užijeme si hudební, pěvecké, taneční či jiné umělecké vystoupení.
  • Strávíme 20 minut se zavřenýma očima, meditátoři používají každý svou techniku, nemeditátoři relaxují
 • 20-21:30 hod

  Následuje přednáška zajímavého řečníka na inspirativní téma

 • 21:30-23 hod

  Vychutnáme si dezert a skleničku ve foyer

  • Užijeme si volný prostor pro sdílení zážitku, seznámení s podobnými lidmi a volnou zábavu.

Co říkají účastníci kurzu?

Mám problémy s odpočíváním a zejména proto jsem šel na kurz s Timem. Od kurzu medituji opravdu dvakrát denně a můj odpočinek se změnil. Jsem klidnější a na věci se koukám i z jiného pohledu, navíc mne již neunavuje deficit spánku, který meditace opravdu nahradila. Tim dokáže předat určitý dar klidu, tolerance, vnitřního pokoje i radosti a to se chci i nadále meditací učit a rozvíjet. Jsem moc zvědav na vývoj s postupem času po roce pěti apod.
Reference 1
Václav Beneš
- trenér manažerských dovedností
Hlavní přínosy meditace pro mě jsou: zklidnění mysli, když jsem ve stresu,  relaxace, větší prožitek přítomnosti, větší vyrovnanost (mnohem méně se mě dotýkají negativní věci), vyrovnanější přístup k jídlu, spokojenější vztah s manželem – cholerikem. Jako novopečená maminka medituji při kojení a dobíjím tak baterky, abych se zase naplno mohla věnovat dceři a nebyla unavená.
Reference 2
Lucie Jahodová
- obchodní ředitelka a kojící matka
Pravidelná meditace mi přinesla jednoznačně spoustu pozitivních efektů. Mimo jiné i větší klid, zvýšení odolnosti vůči stresu, zlepšenou schopnost koncetrace, větší nadhled a posílenou imunitu.
Reference 3
Václav Soukop
- pilot Boeingu 737
Sama sebe bych charakterizovala jako analytický, konzervativní typ člověka. Navíc jsem velký skeptik, který očekává v životě spíše negativní věci. Jako většina pracujících maminek žiju neustále v časovém presu, vkoloběhu práce-škola-kroužky-domácnost. K meditaci jsem proto zpočátku přistupovala velmi skepticky. Ale zjistila jsem, že můj život se díky ní opravdu změnil k lepšímu. Od té doby, co medituju potřebuji mnohem méně spánku a přesto se cítím odpočatá a nabitá energií. Navíc mám pocit, že jsem se celkově trošku zklidnila a mnohem lépe se vyrovnávám se stresovými situacemi, které každodenní život přináší. Meditace pro mě znamená chvilku v nabitém programu dne, kdy se celkově zklidním a naslouchám sama sobě.
Reference 4
Olga Zdeňková
- účetní

Nejbližší akce Conscious club

Termín pro Vás chystáme. Vydržte.

Reportáže z vybraných akcí

Palác Lucerna 1. 4. 2015