Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Přednáška o stresu a meditaci

Stres je v dnešní době zabijákem číslo jedna. Způsobuje či zhoršuje až 90 % všech nemocí. I když jste jedním z těch šťastných a těšíte se dobrému zdraví, pravděpodobně účinky stresu alespoň občas pociťujete a zbytečně redukují váš potenciál.

Jak získat více energie i radosti ze života? Naučte se stres odbourávat! Přijďte si poslechnout více na naši úvodní přednášku, kde vám učitel meditace Tomáš Reinbergr představí spoustu zajímavých poznatků a nabídne účinná řešení.

Můžete se k nám připojit i online. Akci budeme vysílat přes Skype. Nemusíte mít Skype účet, můžete se jednoduše připojit jako host v prohlížeči či v apce na mobilu. Prosím, poté, co se přihlásíte na webu a zaplatíte vstupné, napište mi prosím email či sms (tom@vedskecentrum.cz, 604 219 565) a já vám okamžitě pošlu link.

Co se na přednášce dozvíte?

 • Co je to stres? Proč ho dnes za den prožijeme tolik jako před 50 lety za celý týden?
 • Potřebujeme stres ve svém životě ?
 • Jak dokáže meditace stres odstraňovat až 5x účinněji než spánek?
 • Jak Védská Meditace funguje?
 • Odkud Védská Meditace pochází?
 • Co se děje v mysli a těle při meditativním stavu?
 • Proč není meditace to, co si často myslíme?
 • Jak probíhá kurz meditace?
 • Cokoliv, na co se zeptáte!

Kdo přednáší?

Tomáš Reinbergr

Jsem vděčný, že mohu být učitel Védské meditace, techniky, kterou jsem se v roce 2012 naučil od Tima Mitchella a od té doby ji nadšeně 2x denně praktikuji. Dále jsem také učitelem jógy, koučem, otcem dvou synů a zakladatel VAŠÍ LIGY.

“Díky meditaci lépe usínám, nejsem téměř nemocný a kolegové se mnou prý lépe vycházejí a více se směju. Lépe překonávám dramata života - s odstupem. S vděčností sleduju u ostatních podobné zázraky, když začnou meditovat.”

Více o Tomášovi

Základní informace o přednášce

 • 1.
  Přednáška trvá přibližně 1,5 hodiny.
 • 2.
  Dozvíte se, proč v dnešní době trávíme příliš času v aktivním módu a málo v pasivním a jaké to má účinky na naše zdraví. Zjistíte, proč meditace zlepšuje spánek, zvyšuje kreativitu, zlepšuje náladu, optimalizuje váhu atd.
 • 3.
  Cena je 100 Kč
Chci na úvodní přednášku

Otázky a odpovědi

Ne, přednáška je samostatná akce s uceleným zajímavým obsahem. Dozvíte se mnoho informací o stresu a meditaci a je jedno, zda se později rozhodnete jít na kurz meditace, nebo ne. Nebude na vás vyvíjen žádný tlak, ani prodejní triky.
Ne, sedíme pohodlně na židlích, není třeba žádné speciální oblečení. Můžete přijít klidně v obleku či kostýmu rovnou z práce.
Ne. Spíše budete vstřebávat informace, než sdílet svůj životní příběh. A dotýkat se někoho už vůbec ne. Nejde o terapii ale o přednášku nabitou zajímavými informacemi.
Nic se neděje, ale poprosíme vás, abyste nám to dali vědět. Usnadníte nám tím organizaci a přehled o volných místech. Děkujeme.
Není, informace dokážete vstřebat i bez nich. Ale pokud si rádi píšete, můžete.
Většinou jde o malou příjemnou skupinu, maximálně 20 lidí. Každý má dost prostoru se na cokoliv zeptat, veřejně či soukromě.
Ne, přednáška je určena pro lidi žijící moderním způsobem života a Védská Meditace není žádným náboženstvím. Můžou ji praktikovat ateisté i věřící v jakékoli náboženství.

Co říkají účastníci kurzu?

Mám problémy s odpočíváním a zejména proto jsem šel na kurz s Timem. Od kurzu medituji opravdu dvakrát denně a můj odpočinek se změnil. Jsem klidnější a na věci se koukám i z jiného pohledu, navíc mne již neunavuje deficit spánku, který meditace opravdu nahradila. Tim dokáže předat určitý dar klidu, tolerance, vnitřního pokoje i radosti a to se chci i nadále meditací učit a rozvíjet. Jsem moc zvědav na vývoj s postupem času po roce pěti apod.
Reference 1
Václav Beneš
- trenér manažerských dovedností
Hlavní přínosy meditace pro mě jsou: zklidnění mysli, když jsem ve stresu,  relaxace, větší prožitek přítomnosti, větší vyrovnanost (mnohem méně se mě dotýkají negativní věci), vyrovnanější přístup k jídlu, spokojenější vztah s manželem – cholerikem. Jako novopečená maminka medituji při kojení a dobíjím tak baterky, abych se zase naplno mohla věnovat dceři a nebyla unavená.
Reference 2
Lucie Jahodová
- obchodní ředitelka a kojící matka
Pravidelná meditace mi přinesla jednoznačně spoustu pozitivních efektů. Mimo jiné i větší klid, zvýšení odolnosti vůči stresu, zlepšenou schopnost koncetrace, větší nadhled a posílenou imunitu.
Reference 3
Václav Soukop
- pilot Boeingu 737
Sama sebe bych charakterizovala jako analytický, konzervativní typ člověka. Navíc jsem velký skeptik, který očekává v životě spíše negativní věci. Jako většina pracujících maminek žiju neustále v časovém presu, vkoloběhu práce-škola-kroužky-domácnost. K meditaci jsem proto zpočátku přistupovala velmi skepticky. Ale zjistila jsem, že můj život se díky ní opravdu změnil k lepšímu. Od té doby, co medituju potřebuji mnohem méně spánku a přesto se cítím odpočatá a nabitá energií. Navíc mám pocit, že jsem se celkově trošku zklidnila a mnohem lépe se vyrovnávám se stresovými situacemi, které každodenní život přináší. Meditace pro mě znamená chvilku v nabitém programu dne, kdy se celkově zklidním a naslouchám sama sobě.
Reference 4
Olga Zdeňková
- účetní

Partneři: