Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rounding morning

When sat 3. 9. 2022 from 09:30 Where Védské centrum, Mezi Vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany + Skype Fee 500 Kč

Rounding dopoledne - intenzivní čištění stresu - živě i Skype

Rounding je speciální série několika jemných jógových pozic, dýchacího cvičení, védské meditace a relaxace. Jeden round trvá cca 1 hodinu a celá sestava má za cíl uvolnit z nervového systému velké množství stresu a dobít energii.

 

 

Pojďte si společně se mnou toto klidné sobotní dopoledne udělat 3 roundy (kolečka), snížit tak znatelně svůj metabolizmus a umožnit našemu psychosomatickému celku, aby z něj odešlo to, co už dále není potřeba. Zároveň si tím uvolněme prostor pro aktivnější život a naberme pro něj energii.

 

Pokud jste ještě rounding nedělali, provedu vás krok po kroku celým postupem. Pokud již postup znáte, pojďte využít sílu skupiny a ponořte se znovu do hlubokého odpočinku.

 

Je dobré, když si necháte celou sobotu a ideálně i většinu neděle na odpočinek a nebudete si plánovat žádné náročné sporty, schůzky ani cestování. Rounding je jednoduchý, ale velmi silný. Operace bez skalpelu.

 

Po 3 společných roundech můžeme společně sdílet prožitky. Akce tedy bude trvat od 9:30 cca do 14 hodin.

 

S sebou si vezměte prosím pohodlné oblečení a jógamatku. Kapacita je omezena na 7 lidí živě, zbytek online přes Skype. V takovém případě je dobré mít k dispozici klidnou místnost, kde vás nikdo nebude rušit.

 

Před akcí vám včas pošlu emailem odkaz na Skype videokonferenci. Nemusíte mít Skype účet, můžete se jednoduše připojit jako host v prohlížeči či v apce na mobilu.

 

Akce je určena všem, tedy nejen těm, kteří prošli kurzem Védské meditace. Takže klidně někoho pozvěte.

 

Videopozvánka na jeden z minulých roundingů

<

 

 

Book your place

When sat 3. 9. 2022 from 09:30 Where Védské centrum, Mezi Vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany + Skype Fee 500 Kč


Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.


Partners:

Another contacts:

Google+