Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Meditační pobyt

Kdy čt 2. 6. 2022 od 17:00 Kde Skalka u Doks 22 Vstupné 6 200 Kč

Rozpouštění - skok v růstu vědomí - 2.-5.6.2022

 

Udělejte skok v růstu vašeho vědomí. Dopřejte si 3 intenzivní dny v ústranní s 5 jedinečnými průvodci. Každý z nich vám nabídne nástroj jak přesáhnout svou individualitu. Od pránického léčení přes meditaci po psychadelika. Rozpusťte svou osobnost a ochutnejte rozšíření vašeho vědomí a možná i dotknutí se samotného zdroje - čirého vědomí. To vše v krásném duchovním centru pod Bezdězem, na hranici Kokořínska.

 

 

Proč rozpouštění? Co budeme rozpouštět?

stres

bloky

programy

strachy

ego

osobnost

myšlení

individualitu

 

 

Co můžeme rozpouštěním získat?

vnitřní klid

spokojenost

méně reaktivity

pocit jednoty

nadhled

větší kapacitu pro vnímání

pocítění, kdo doopravdy jsme

 

 

 

Kdo nás bude provázet?

Mnou osobně vyzkoušení průvodci, za které dám ruku do ohně. Všechny znám tak, že mi byli doporučeni a já jejich služby sám využívám. A došlo mi, že dělají to samé, co já. Rozpouští stres, programy a naši individualitu a pomáhají nám se ponořit blíže našemu zdroji, kde je zdraví a spokojenost. Jen to dělají různými nástroji. Až poté mě napadlo, že by mohlo být hodně silné tyto nástroje nás 5 zkombinovat a tak se na retreatu ponořit hlouběji, než kdykoli jindy. A vesmír nápadu, zdá se, přeje, neboť všem průvodcům se nápad líbil a všichni v tomto termínu můžou.

 

 

Evička Hajduková

- pránička, pránické léčení, fitness trenérka, půsty

V roce 2017 přešla na pránickou výživu, od té doby poskytuje poradenství v oblasti změny životního stylu směrem k vnitřní spokojenosti, hojnosti a celkové harmonii. Nyní se věnuje také ošetřování pomocí kombinace Energetického (Esoterního) léčení a Pránického léčení.

 

 

Yann

- bufo alvarius, de-armouring, masáže, reiki, tibetské misky

My 10 years in Mexico allowed me to go through some amazing experiences. Bufo is probably the most impressive of them all. A reconnection to the Self, a reminder of our origins : the Source.  Throughout the years, I have integrated my experience with Reiki, De-armouring and Tibetan singing bowls, and created my very own way of working.

 

 

Edit Tichá

- kraniosakrální terapie, masáže, půsty

Jsem terapeutka kraniosakrální biodynamiky, úžasné metody, která nás propojuje s naší podstatou a dovoluje nám se celistvě ponořit do procesu zotavování.  Každý něco neseme, ať je to stres, napětí nebo obava. Nesou to naše těla. Kranio nám pomáhá tyto zátěže propustit. A já jsem u toho, svou přítomností, svým srdcem, svým dotekem. 

 

 

Katka Bendová

- empatka, energy scan, reiki mistryně, konstelace, shadow a inner child worker

V depresi, bez práce a sama v cizí zemi našla Reiki. Prostřednictvím oddanosti, studií a praxe se v ní probudila znalost fyzického, emocionálního, mentálního a duchovního těla. Začala sa léčit. Reiki také pomohly probudit Katčiny intuitivní schopnosti, které jí umožňují diagnostikovat emoční bloky jejích klientů. Už 7 let pomáhá Kateřina lidem rozvzpomínat si a transformovat prostřednictvím bezpodmínečné lásky.

 

 

 

Tomáš Reinbergr

- meditace, jóga, dechová cvičení, music trip, otužování, půsty

Meditace změnila můj život. Ukázala mi, kdo opravdu jsme, něco hlubšího než tělo a mysl. Jsme čiré vědomí. Rád kombinuji s meditací další nástroje (dech, hudbu, jógu atd.), které nás do tohoto čirého vědomí ponoří. Potom si užíváme samotné bytí.

 

 

 

Jak to bude probíhat?

Budeme mít spoustu času na uvolňování nánosů stresu a bloků. Každý může využít jednou či vícekrát individuálních nástrojů jednotlivých průvodců v jednotlivých časových oknech (na začátku se zapíšeme). K tomu si budeme užívat podpůrný společný program, především se mnou. Jako velmi důležitou část vidím sílu skupiny, která rozpouštění výrazně pomůže a dodá podporu. Zároveň nechceme skupinu příliš velkou, abychom se cítili dobře. Kapacita je tedy omezena na 30 lidí.

 

Společný program (v ceně):

meditace

jóga

music trip

rounding

sdílení - síla skupiny

dechová cvičení

večerní diskuze na duchovní témata

procházky v přírodě

setkání s práničkou

výborné vegetariánské jídlo - plná penze

 

Individuální služby dle chuti každého

(není v ceně, lze využít zvýhodněné ceny):

 

bufo alvarius (Yann)

2800 Kč/hod (běžná cena 4000 Kč)

více info

 

kraniosakrální terapie (Edit)

900 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

pránické léčení (Evička)

800 Kč/hod (běžná cena 1000 Kč)

více info

 

reiki scan (Katka)

900 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

emoční terapie

1350 Kč/90min (běžná cena 1700 Kč)

více info

 

kurz Védské meditace (Tom)

3500 Kč / 4 sezení (běžná cena 5000 Kč)

více info

 

Pokud jste ještě neprošli kurzem Védské meditace a máte o něj zájem (nebo chcete vzít někoho takového sebou) , můžete jím na tomto pobytu projít (4 sezení po 2hod) a to s příplatkem 3500 Kč/osoba.

 

 

 
Kde budeme bydlet?
 
Skalka 22 - krásné duchovní centrum pod Bezdězem na hranici Kokořínska
 
 
 
 
To pravé místo jsem dlouho vybíral. Měl jsem představu něčeho na samotě, u lesa či louky, mimo běžný ruch života. Kde se bude dobře rozjímat a zpracovávat to, co z nás začne vystupovat. S duchovní atmosférou, hezkým sálem a dobrým jídlem. Zároveň s pohodlnými komfortními pokoji, ideálně pro 2 či 3 lidi, abychom měli možnost si zalézt. Ne spaní v jednom sále. Obepsal jsem asi 12 míst a několik z nich i objel. A našel jsem :)
 
 
 
 
Cca 1 hodinu jízdy od Prahy je místo s duší, krásným sálem a okolím. V krásné přírodě Máchova kraje, kousek od Máchova jezera, chráněný prostor s jabloňovým sadem a velkou loukou a výhledem na okolní kopce - Bezděz, Šedinu a Bernštejn. Skalka je postavena dle principů Feng-shui z přírodních materiálů, stěny jsou kombinací roubenky, pískovcových zdí a cihel.
 
 
 
 
K dispozici je vám také velká zahrada s jabloňovým sadem, která nabízí krásný výhled na okolní rozvlněnou krajinu. Najdete v ní slunce i stín, posezení u ohniště, indiánskou saunu a velkou plochu na hry a rituály. 
 
 
 
 
Pokoje pro 2 až 3 lidi nám dodají soukromí a možnost zalézt si a zpracovávat prožitky.
 
 
 
 

V neděli po obědě se z oázy rozjedeme zpět do svých rušných životů, rozebráni a nově složeni a připraveni změny integrovat do našeho života.

 

Plná penze začíná středeční večeří a končí nedělním obědem.

 
 
 
 
Storno podmínky
 
Při odhlášení do 1.5.2022 neplatíte žádný storno poplatek. Po tomto termínu vám bohužel propadá záloha 3000 Kč.
 
Pokud by se akce kvůli COVID opatřením nekonala, bude vám vrácena plná výše poplatku.
 
 
 
 
Pojďte si společně dopřát ponoření do jiné reality. V krásném a bezpečném prostředí. Rozpustit individualitu a prožít, jaké to může být na dalších stupních vědomí v budoucnu. Pojďte společně rozložit staré já a složit ho nově, tak aby nám sloužilo více.
 
Těšíme se na vás.
 
Tomáš a ostatní průvodci.
 
 
 
 

Rezervujte si své místo

Kdy čt 2. 6. 2022 od 17:00 Kde Skalka u Doks 22 Vstupné 6 200 Kč


Zadejte svůj e-mail a my vás budeme maximálně 1x měsíčně informovat o nových termínech.


Partneři: